Test Huawei Pura 90 Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Huawei Pura 90 výsledky „Single-core“ 1388 bodů a „Multi-core“ 4328. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Huawei Pura 90?
Huawei Pura 90 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Huawei Pura 90:
Geekbench Benchmark
Vivo IQOO 11 Pro 12/256GB
6.78 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4700mAh
14254.82Kč
$686.07
Asus ROG Phone 7 Ultimate
6.78 palec (2448x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 16GB / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
19304.79Kč
$929.12
Xiaomi Redmi Note 12 Turbo 8/256GB
6.67 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 7+ Gen 2 / 8GB / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
6312.62Kč
$303.82
Xiaomi 13 Ultra 12/256GB
6.73 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX989 / 5000mAh
18319.31Kč
$881.69
Vivo X90 Pro+
6.78 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX989 / 4700mAh
17939.92Kč
$863.43
Oppo Find X6 Pro 12/256GB
6.82 palec (3168x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX989 / 5000mAh
16150.35Kč
$777.30
Xiaomi 13 12/256GB
6.36 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 54Mp Sony IMX800 / 4500mAh
13544.02Kč
$651.86
Xiaomi 13 8/256GB
6.36 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 54Mp Sony IMX800 / 4500mAh
12670.95Kč
$609.84
Xiaomi 13 8/128GB
6.36 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 128GB / 54Mp Sony IMX800 / 4500mAh
13817.25Kč
$665.01
Xiaomi 13 12/512GB
6.36 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 512GB / 54Mp Sony IMX800 / 4500mAh
14522.02Kč
$698.93
Huawei Pura 90
6.8 palec (2856x1320) Gorila sklo / Kirin 9010s / 12GB / 256GB / 50Mp SmartSens SC555XS / 6500mAh
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Xiaomi 13 Pro 8/128GB
6.73 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX989 / 4820mAh
16544.29Kč
$796.26
Xiaomi Redmi K60 Pro 12/512GB
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 512GB / 54Mp Sony IMX800 / 5000mAh
15806.90Kč
$760.77
Xiaomi Redmi K60 Pro 12/256GB
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 54Mp Sony IMX800 / 5000mAh
13968.51Kč
$672.29
Xiaomi Redmi K60 Pro 8/256GB
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 54Mp Sony IMX800 / 5000mAh
12861.69Kč
$619.02
Xiaomi 13 Pro 8/256GB
6.73 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX989 / 4820mAh
14107.92Kč
$679.00
Xiaomi 13 Pro 12/256GB
6.73 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX989 / 4820mAh
17693.70Kč
$851.58
Xiaomi 13 Pro 12/512GB
6.73 palec (3200x1440) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 512GB / 50Mp Sony IMX989 / 4820mAh
18525.63Kč
$891.62
Oppo Find N3 Flip
6.8 palec (2520x1080) Zakřivené sklo / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4300mAh
20156.67Kč
$970.12
Realme 16 Pro+ 8/256GB
6.8 palec (2800x1280) Gorila sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 8GB / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 7000mAh
6708.85Kč
$322.89
Realme 16 Pro+ 12/512GB
6.8 palec (2800x1280) Gorila sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 12GB / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 7000mAh
8250.54Kč
$397.09
- Nástupce: Huawei
- Model: Pura 90
- Hmotnost: 210 g
- Rozměry: 163.1 x 78.1 x 7mm
- Operační systém: HarmonyOS 6.0
- Velikost displeje: 6.8 palec
- Rozlišení displeje: 2856x1320
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp SmartSens SC555XS
- Procesor (CPU): HiSilicon Kirin 9010s
- Baterie: 6500mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 4328 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Huawei - Zobrazit všechny Huawei modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1388 (Single Core) |
| Model | Pura 90 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1033959. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2856x1320 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2856x1320 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3 mm |
| Procento využití povrchu | 90 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.8 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x TaiShan V121 2.5GHz + 3 x TaiShan V121 2.25GHz + 6 x Cortex-A510 1.55GHz |
| Výrobce | HiSilicon |
| Model | Kirin 9010s - Více modelů s procesorem Kirin 9010s najdete zde |
| Datum vydání | 10/15/2025 |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 5 nm |
| Paměť | 24 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Maleoon 910 |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 5000 |
| Upload Speed | 4600 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | SmartSens SC555XS - Více modelů s SmartSens SC555XS najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 6500 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 163.1 x 78.1 x 7 mm |
| Hmotnost | 210 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , 4x optický zoom |