Wyniki testu Huawei Pura 90 Geekbench Benchmark
W teście Geekbench Huawei Pura 90 uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 1388 punktów i „Multi-core” 4328. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
Huawei Pura 90: najlepsze oferty i ceny
Huawei Pura 90 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Huawei Pura 90: alternatywy:
Geekbench Benchmark
Vivo IQOO 11 Pro 8/256GB
6.78 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4700mAh
2593.27zł
$715.91
Asus ROG Phone 7 Ultimate
6.78 cala (2448x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 16Gb / 512GB / 50MP Sony IMX766 / 6000mAh
3365.59zł
$929.12
Xiaomi Redmi Note 12 Turbo 8/256GB
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 7+ Gen 2 / 8Gb / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
1100.54zł
$303.82
Xiaomi 13 Ultra 12/256GB
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 5000mAh
3193.78zł
$881.69
Vivo X90 Pro+
6.78 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4700mAh
3127.63zł
$863.43
Oppo Find X6 Pro 12/256GB
6.82 cala (3168x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 5000mAh
2815.64zł
$777.30
Xiaomi 13 12/256GB
6.36 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
2361.26zł
$651.86
Xiaomi 13 8/256GB
6.36 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
2209.05zł
$609.84
Xiaomi 13 8/128GB
6.36 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 128GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
2408.89zł
$665.01
Xiaomi 13 12/512GB
6.36 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 512GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
2531.76zł
$698.93
Huawei Pura 90
6.8 cala (2856x1320) Gorilla glass / Kirin 9010s / 12Gb / 256GB / 50MP SmartSens SC555XS / 6500mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Xiaomi 13 Pro 8/128GB
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
2884.32zł
$796.26
Xiaomi Redmi K60 Pro 12/512GB
6.67 cala (3200x1440) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 512GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
2755.77zł
$760.77
Xiaomi Redmi K60 Pro 12/256GB
6.67 cala (3200x1440) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
2435.26zł
$672.29
Xiaomi Redmi K60 Pro 8/256GB
6.67 cala (3200x1440) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
2242.30zł
$619.02
Xiaomi 13 Pro 8/256GB
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
2459.57zł
$679.00
Xiaomi 13 Pro 12/256GB
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
3084.71zł
$851.58
Xiaomi 13 Pro 12/512GB
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 512GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
3229.75zł
$891.62
Oppo Find N3 Flip
6.8 cala (2520x1080) Curved Glass / Dimensity 9200 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4300mAh
3514.10zł
$970.12
Realme 16 Pro+ 8/256GB
6.8 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 8Gb / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 7000mAh
1169.62zł
$322.89
Realme 16 Pro+ 12/512GB
6.8 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 7000mAh
1438.39zł
$397.09
- Producent: Huawei
- Model: Pura 90
- Waga: 210g
- Wymiary: 163.1 x 78.1 x 7mm
- System operacyjny: HarmonyOS 6.0
- Przekątna ekranu: 6.8 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2856x1320
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 50MP SmartSens SC555XS
- Procesor: HiSilicon Kirin 9010s
- Bateria: 6500mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 4328 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Huawei - Zobacz wszystkie modele Huawei tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1388 (Single Core) |
| Model | Pura 90 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1033959. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2856x1320 - Więcej modeli z 2856x1320 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 90 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.8 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1 x TaiShan V121 2.5GHz + 3 x TaiShan V121 2.25GHz + 6 x Cortex-A510 1.55GHz |
| Producent | HiSilicon |
| Nazwa procesora | Kirin 9010s - Więcej modeli z Kirin 9010s patrz tutaj |
| Data premiery | 10/15/2025 |
| Ilość rdzeni procesora | 12 |
| Częstotliwość taktowania | 2.5 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 5 nm |
| Pamięć | 24 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Maleoon 910 |
| Częstotliwość rdzenia | 0 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 5000 |
| Upload Speed | 4600 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | SmartSens SC555XS - Więcej modeli z SmartSens SC555XS patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6500 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | tak |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | tak |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 163.1 x 78.1 x 7 mm |
| Waga | 210 g |
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Intradisplay - skaner linii papilarnych , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , 4x optical zoom |