Test KZ ZSR Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal KZ ZSR skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro KZ ZSR?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
KZ ZSR byl zrušen
KZ ZSR byl zrušen
Alternativy k KZ ZSR:
AnTuTu Benchmark
1156.62Kč
$55.61
1328.63Kč
$63.88
1581.96Kč
$76.06
1342.15Kč
$64.53
1302.22Kč
$62.61
1148.30Kč
$55.21
1448.43Kč
$69.64
2213.83Kč
$106.44
1339.86Kč
$64.42
1468.40Kč
$70.60
obecná informace
| Model | ZSR |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Bezdrátová rozhraní
| Bluetooth | Ne |
Sluchátka
| Impedance | 22 Ω |
| Frekvenční rozsah | 10-40000 Hz |
| Citlivost | 107 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.2 m |
| Typ sluchátek | Hybridní |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | V uchu |
| Sluchátka | Ano |