Test Liectroux B2005 Plus Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Liectroux B2005 Plus skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Liectroux B2005 Plus?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Liectroux B2005 Plus byl zrušen
Liectroux B2005 Plus byl zrušen
Alternativy k Liectroux B2005 Plus:
AnTuTu Benchmark
1158.73Kč
$55.61
1331.05Kč
$63.88
1584.85Kč
$76.06
1344.60Kč
$64.53
1304.59Kč
$62.61
1150.40Kč
$55.21
1451.07Kč
$69.64
2217.87Kč
$106.44
1342.31Kč
$64.42
1471.08Kč
$70.60
obecná informace
| Model | B2005 Plus |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| LCD displej | Ano |
Bezdrátová rozhraní
| Ovladatelný přes telefon | Ne |
| Možnost dálkového ovládání | Ano |
Baterie
| Kapacita | 2000 mAh |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2,5 hodiny |
| typ elektrického akumulátoru | lithný iont |
Design
| Hmotnost | 4100 g |
Čištění
| Sací tlak | 850 Pa |
| Hlučnost | 61.5 dB |
| Maximální plocha vysávání | 180 m² |
| Virtuální zeď | Ano |
| Mokré čištění | Ano |
| Objem zásobníku | 350 ml |