Test Meizu Flow Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Meizu Flow skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Meizu Flow?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Meizu Flow byl zrušen
Meizu Flow byl zrušen
Alternativy k Meizu Flow:
AnTuTu Benchmark
1162.63Kč
$55.61
1335.53Kč
$63.88
1590.17Kč
$76.06
1349.12Kč
$64.53
1308.98Kč
$62.61
1154.27Kč
$55.21
1455.95Kč
$69.64
2225.33Kč
$106.44
1346.82Kč
$64.42
1476.02Kč
$70.60
obecná informace
| Model | Flow |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Sluchátka
| Impedance | 32 Ω |
| Frekvenční rozsah | 10-30000 Hz |
| Citlivost | 105 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.2 m |
| Typ sluchátek | Hybridní |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | V uchu |
| Sluchátka | Ano |