Meizu Flow antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Meizu Flow en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Meizu Flow priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
Meizu Flow ble avviklet.
Meizu Flow ble avviklet.
Alternativer til Meizu Flow :
AnTuTu-referanse
513.50kr
$55.61
589.86kr
$63.88
702.33kr
$76.06
595.86kr
$64.53
578.14kr
$62.61
509.80kr
$55.21
643.05kr
$69.64
982.86kr
$106.44
594.85kr
$64.42
651.91kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | Flow |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 10-30000 Hz |
| Følsomhet | 105 dB |
| Lengde på kabel | 1.2 m |
| Type hodetelefoner | Hybrid |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |