Oppo Pad 6
Oppo Pad 6 datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Koupit
Oppo
Pad 6
Cena
XXX
.xxKč
12.1 palec (3000x2120) Sklenka / Dimensity 9500s / 8GB / 256GB / 8Mp / 10420mAh
Barvy:
Barvy:
Brzy v prodeji
Oznamte mě
Porovnání cen pro Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Oppo Pad 6:
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Model | Pad 6 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2709448. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 3000x2120 - Podívejte se na další modely s rozlišením 3000x2120 zde |
| Tvrzené sklo | Sklenka |
| Technologie | IPS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| Velikost rámečku | 5 mm |
| Procento využití povrchu | 85 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 12.1 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Více modelů s procesorem Dimensity 9500s najdete zde |
| Datum vydání | 01/15/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.73 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| Frekvence jádra GPU | 1612 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 8 Mp - Další modely s kamerou 8 Mp zde |
| Blesk | Jedna LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
Baterie
| Kapacita | 10420 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| proximity | Ne |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | Ne |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Hmotnost | 577 g |
| Konstrukce | Kov |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
expedice do 7-10 pracovních dnů
dodávka
Čína Internetové obchody: Obecně platí, že objednávky jsou dodávány do České republiky, Slovenska a dalších zemí do 20-30 dnů. Chcete-li se dozvědět více, klikněte zde.
Záruka
On-time Delivery, 100% original, plná záruka vrácení peněz, záruka vrácení. Chcete-li se dozvědět více, klikněte zde.
Příslušenství pro Oppo Pad 6
Zobrazit všechny produkty