Tablets Oppo Pad 6
Oppo Pad 6 frigives i Kan 2026 . Pris, specifikationer og lækager. Alt hvad vi ved om det.
Tilbud
Oppo
Pad 6
Pris
XXX
.xxkr
12.1 tomme (3000x2120) Glas / Dimensity 9500s / 8Gb / 256GB / 8Mp / 10420mAh
Farver:
Farver:
Giv mig besked, når det sælges
Meddele mig
Oppo Pad 6 priser:
Oppo Pad 6 frigives snart.
Efterlad din e-mail , og så snart varerne sælges, vil du være den første til at vide om den
Alternativer til Oppo Pad 6 :
Specifikationer
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-benchmark | (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modeller her |
| Modell | Pad 6 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ 2709448. - Sammenlign med de andre modeller her |
Skærm
| Opløsning | 3000x2120 - Flere modeller med 3000x2120-opløsning se her |
| Glastyper | Glas |
| Type | IPS |
| Multi-Touch-skærm | 10 |
| Ramme størrelse | 5 mm |
| Skærm til krop | 85 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Skærmstørrelse | 12.1 tomme |
Processor (CPU)
| CPU-arkitektur | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Mærke | MediaTek |
| Modell | Dimensity 9500s - Flere modeller med Dimensity 9500s CPU se her |
| Udgivelses dato | 01/15/2026 |
| Kerner | 8 |
| Frekvens | 3.73 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Processteknologi | 3 nm |
| Kapacitet | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU-frekvens | 1612 Mhz |
| GPU-kerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Kapacitet
| RAM (hukommelse) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Hukommelse (ROM) | 256 GB |
| Kortspor | Ingen |
Kamera
| Bagkamera | |
| Opløsning | 8 Mp - Flere modeller med et 8 Mp-kamera se her |
| Blitz | LED-blitz |
| Frontkamera | |
| Opløsning | 8 Mp |
| Blitz | Ingen |
Trådløs teknologi
| Trådløst internet | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 10420 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Hurtig opladning | Ja |
| Standby tid | 6-7 dage |
| Batteri liv | 2-3 dage |
| Arbejdstid i hård tilstand | 10-12 timer |
Sensorer
| Underretning ledet | Ingen |
| Fingeraftrykssensor | Ingen |
| Afstandssensor | Ingen |
| Sensor til omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Digitalt kompas | Ingen |
| Barometer | Ingen |
| Lasersensor | Ingen |
Lydafspilning
| Audioprocessor | Integreret |
| Indbygget højttaler | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Jackstik | Ingen |
Design
| Mål | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Vægt | 577 g |
| Kropstype | Metal |
Sprogunderstøttelse
| Sprog | - En detaljeret liste over understøttede sprog her |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kreditkort (Visa. Mastercard)
Forsendelse
sendes inden for 7-10 arbejdsdage
Bestil levering
China Online-butikker: Generelt leveres ordrer til USA, Storbritannien, Indien og andre lande inden for 20-30 dage. Klik her for at lære mere.
Garanti
Levering til tiden, 100% original, fuld refusionsgaranti, returgaranti. Hvis du vil vide mere, bedes du klik her
Tilbehør til Oppo Pad 6
Se alle produkter med rabat