Liectroux X5S antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Liectroux X5S en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Dagens bedste Liectroux X5S priser
| butik | Pris | Gå til aftalen |
|---|---|---|
|
Dagens bedste Liectroux X5S priser: Aliexpress / LIECTROUX Robot Store |
1546.15kr ($242.24) | Se tilbud |
AnTuTu-benchmark
354.94kr
$55.61
407.73kr
$63.88
485.47kr
$76.06
411.88kr
$64.53
399.62kr
$62.61
352.39kr
$55.21
679.38kr
$106.44
411.17kr
$64.42
450.62kr
$70.60
Specifikationer
| Modell | X5S |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Skærm
| LCD-skærm | Ja |
Trådløs teknologi
| Smartphone app | Ja |
| Fjernbetjening | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 2600 mAh |
| Batteri liv | 1,5 timer |
| Batteri type | li-ion |
Design
| Mål | 320 x 320 x 90 mm |
| Vægt | 3000 g |
Rengøring
| Sugekraft | 600 Pa |
| Lydniveau | 59 dB |
| Arbejdsareal | 180 m² |
| Virtuel vægfunktion | Ja |
| Vådmoppe | Ja |