Liectroux X5S antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Liectroux X5S en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Dagens beste Liectroux X5S priser
| butikk | Pris | Gå til avtalen |
|---|---|---|
|
Dagens beste Liectroux X5S priser: Aliexpress / LIECTROUX Robot Store |
2242.49kr ($242.24) | Se avtale |
AnTuTu-referanse
514.80kr
$55.61
591.36kr
$63.88
704.11kr
$76.06
597.37kr
$64.53
579.60kr
$62.61
511.10kr
$55.21
644.68kr
$69.64
985.35kr
$106.44
596.36kr
$64.42
653.57kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | X5S |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| LCD-skjerm | Ja |
Trådløsteknologi
| Mobilapp | Ja |
| Fjernkontrollen | Ja |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 2600 mAh |
| Batteritid | 1,5 timer |
| Batteritype | li-ion |
Design
| Størrelse | 320 x 320 x 90 mm |
| Vekt | 3000 g |
Rengjøring
| Sugeeffekt | 600 Pa |
| Lydnivå | 59 dB |
| Rengjøringsområde | 180 m² |
| Virtuell vegg | Ja |
| Våtmopping | Ja |