TWS i7s antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik TWS i7s en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
TWS i7s priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
TWS i7s blev afbrudt.
TWS i7s blev afbrudt.
Alternativer til TWS i7s :
AnTuTu-benchmark
358.10kr
$55.61
411.36kr
$63.88
489.79kr
$76.06
415.54kr
$64.53
403.18kr
$62.61
355.52kr
$55.21
685.42kr
$106.44
414.83kr
$64.42
454.63kr
$70.60
Specifikationer
| Modell | i7s |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Trådløs teknologi
| Bluetooth | Ja |
Hovedtelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensrespons | 20-20000 Hz |
| Følsomhed | 101 dB |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |