Oppo Pad 6 farver
- Sort
- hvid
- Rød
- Gul
- Grøn
- Blå
-
- Hvad er den bedste Oppo Pad 6 farve?
-
Oppo Pad 6 tilbyder disse farver:
- Sort: bedste klassiske farve, godt for de fleste fyre
- hvid: et godt valg damer, eller hvis du vil have noget, der er let og frisk
- Rød: få dig til at skille sig ud fra resten
- Gul: den bedre måde at få opmærksomhed på
- Grøn: hvis du vil have noget nyt
- Blå: hvis du vil være på toppen
-
- Hvilke farver kommer Oppo Pad 6 i?
-
- Hvilken Oppo Pad 6 farve er den mest populære?
-
De mest populære og almindelige farver til Oppo Pad 6 er hvide og sorte. De sælger det bedste og genererer masser af indtægter for virksomheden. De efterfølges af rød, gul og blå, som også er i de øverste farvevalg og sælger godt.
-
- Hvilken Oppo Pad 6 farve skal jeg få?
-
Du skal købe Oppo Pad 6 i hvid eller sort, hvis du vil have en af de mest populære og bedst sælgende farver. Hvis du leder efter noget nyt, anbefaler vi, at du får en rigtig frisk telefon ved at se på gul og rød.
Specifikationer
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-benchmark | (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modeller her |
| Modell | Pad 6 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ 2709448. - Sammenlign med de andre modeller her |
Skærm
| Opløsning | 3000x2120 - Flere modeller med 3000x2120-opløsning se her |
| Glastyper | Glas |
| Type | IPS |
| Multi-Touch-skærm | 10 |
| Ramme størrelse | 5 mm |
| Skærm til krop | 85 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Skærmstørrelse | 12.1 tomme |
Processor (CPU)
| CPU-arkitektur | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Mærke | MediaTek |
| Modell | Dimensity 9500s - Flere modeller med Dimensity 9500s CPU se her |
| Udgivelses dato | 01/15/2026 |
| Kerner | 8 |
| Frekvens | 3.73 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Processteknologi | 3 nm |
| Kapacitet | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU-frekvens | 1612 Mhz |
| GPU-kerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Kapacitet
| RAM (hukommelse) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Hukommelse (ROM) | 256 GB |
| Kortspor | Ingen |
Kamera
| Bagkamera | |
| Opløsning | 8 Mp - Flere modeller med et 8 Mp-kamera se her |
| Blitz | LED-blitz |
| Frontkamera | |
| Opløsning | 8 Mp |
| Blitz | Ingen |
Trådløs teknologi
| Trådløst internet | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 10420 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Hurtig opladning | Ja |
| Standby tid | 6-7 dage |
| Batteri liv | 2-3 dage |
| Arbejdstid i hård tilstand | 10-12 timer |
Sensorer
| Underretning ledet | Ingen |
| Fingeraftrykssensor | Ingen |
| Afstandssensor | Ingen |
| Sensor til omgivende lys | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Digitalt kompas | Ingen |
| Barometer | Ingen |
| Lasersensor | Ingen |
Lydafspilning
| Audioprocessor | Integreret |
| Indbygget højttaler | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Jackstik | Ingen |
Design
| Mål | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Vægt | 577 g |
| Kropstype | Metal |
Sprogunderstøttelse
| Sprog | - En detaljeret liste over understøttede sprog her |