Ecovacs Y1 Pro specifikationer
Ecovacs Y1 Pro Specifikationer
Specifikationer
| Modell | Y1 Pro |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Skærm
| LCD-skærm | Ingen |
Trådløs teknologi
| Smartphone app | Ja |
| Fjernbetjening | Ingen |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 5200 mAh |
| Batteri liv | 2,5 timer |
| Batteri type | li-ion |
Design
| Mål | 325 x 325 x 101 mm |
| Vægt | 2950 g |
Rengøring
| Sugekraft | 6500 Pa |
| Lydniveau | 61.5 dB |
| Arbejdsareal | 250 m² |
| Virtuel vægfunktion | Ja |
| Vådmoppe | Ja |
| Beholderkapacitet | 400 ml |