Κινητά Τηλέφωνα Huawei Pura X Max
Αναμενόμενη κυκλοφορία του Huawei Pura X Max τον Απρίλιος 2026. Δες τιμές και χαρακτηριστικά. Ότι χρειάζεται να ξέρετε
Χρώματα:
Περιγραφή Huawei Pura X Max
Το Huawei Pura X Max έχει φωτεινή και καθαρή (ανάλυση 2584 × 1828) οθόνη 7.7 ίντσες ιντσών και διαστάσεις 166.5 x 120 x 5.2mm. Ζυγίζει επίσης μόνο 229g. Οι κύριες Χαρακτηριστικά είναι το Chip - HiSilicon Kirin 9030 Pro , xωρητικότητα 256GB και RAM 12Gb.
Η ημερομηνία κυκλοφορίας του Huawei Pura X Max είναι τον Απρίλιος του 2026. Η πίσω Ανάλυση Οπίσθια κάμερα τραβάει υπέροχες φωτογραφίες και η Ανάλυση, Εμπρόσθια κάμερα 8MP έχει σχεδιαστεί για selfies. Η τιμή του smartphone είναι πολύ φθηνή και αυτό το κόστος είναι η καλύτερη προσφορά αυτή τη στιγμή, οπότε αξίζει να το αγοράσετε και αυτό θα είναι μια καλή αγορά για όποιον έχει συνηθίσει να χρησιμοποιεί HarmonyOS 6.0 OS.
Τιμές για το Huawei Pura X Max
Το Huawei Pura X Max θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Huawei Pura X Max:
- Κατασκευαστής: Huawei
- Μοντέλο: Pura X Max
- Βάρος: 229g
- Διαστάσεις: 166.5 x 120 x 5.2mm
- Λειτουργικό Σύστημα: HarmonyOS 6.0
- Μέγεθος: 7.7 ίντσες
- Ανάλυση: 2584 × 1828
- RAM: 12Gb
- Μνήμη (ROM): 256GB
- Κάμερα: 50Mp
- Επεξεργαστής: HiSilicon Kirin 9030 Pro
- Μπαταρία: 5300mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 5785 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Huawei - Δείτε όλα τα μοντέλα της Huawei εδώ |
| Geekbench Benchmark | 1669 (Single Core) |
| Μοντέλο | Pura X Max |
| Απόδοση | antutu benchmark ~2017865. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2584 × 1828 - Περισσότερα μοντέλα με 2584 × 1828 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Gorilla glass |
| Τεχνολογία | AMOLED |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 3.4 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 86 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 7.7 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| κατασκευαστή | HiSilicon |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Kirin 9030 Pro - Περισσότερα μοντέλα με Kirin 9030 Pro δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 11/25/2025 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 2.75 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 5 nm |
| Χωρητικότητα | 16 Gb |
| GPU | Maleoon 935 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 933 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 12 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 12 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | Όχι |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 50 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 50 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Διπλή λυχνία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 8 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| τύπος δικτύου | 5G |
| Κάρτα SIM | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 5300 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 5-6 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 8-9 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Ναι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 166.5 x 120 x 5.2 mm |
| Βάρος | 229 g |
| Υλικό | Μεταλλικό πλαίσιο, γυάλινη θήκη |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Ευέλικτη οθόνη , Intradisplay fingerprint scanner , Ενσωματωμένη κάμερα μπροστινής οθόνης , Πρόσθετη οθόνη , 4x optical zoom |
Πληροφορίες προσφοράς
Τρόπος πληρωμής
- Τραπεζική κάρτα (Visa. Mastercard)
Αποστολή
Παράδοση παραγγελίας
Εγγύηση
Αξεσουάρ Huawei Pura X Max
Τώρα δεν έχουμε σε απόθεμα αυτό το smartphone, αλλά υπάρχουν παρόμοια προϊόντα που μπορείτε να αγοράσετε με έκπτωση, για παράδειγμα:Δείτε όλα τα προϊόντα με έκπτωση