Huawei Pura X Max
Huawei Pura X Max datum vydání duben 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Huawei Pura X Max
Huawei Pura X Max má jasný a průhledný 7.7 palec palcový displej (rozlišení displeje 2584 × 1828) s rozměry 166.5 x 120 x 5.2mm. Váží pouze 229 g. Hlavní specifikace jsou procesor HiSilicon - Kirin 9030 Pro, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání Huawei Pura X Max je duben 2026. Zadní kamera se snímačem pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat HarmonyOS 6.0 OS.
Protože Huawei Pura X Max má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Huawei Pura X Max, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Huawei Pura X Max, protože podporuje NFC.
Protože má infračervený port, můžete jej použít jako ovládací panel.
Huawei Pura X Max a jeho 5300mAh baterie jsou rychlé nabíjení kompatibilní. Má také bezdrátové nabíjení, což zvyšuje pohodlí jeho používání.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Huawei Pura X Max?
Huawei Pura X Max je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Huawei Pura X Max:
- Nástupce: Huawei
- Model: Pura X Max
- Hmotnost: 229 g
- Rozměry: 166.5 x 120 x 5.2mm
- Operační systém: HarmonyOS 6.0
- Velikost displeje: 7.7 palec
- Rozlišení displeje: 2584 × 1828
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp
- Procesor (CPU): HiSilicon Kirin 9030 Pro
- Baterie: 5300mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 5785 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Huawei - Zobrazit všechny Huawei modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1669 (Single Core) |
| Model | Pura X Max |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2017865. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2584 × 1828 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2584 × 1828 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.4 mm |
| Procento využití povrchu | 86 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 7.7 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| Výrobce | HiSilicon |
| Model | Kirin 9030 Pro - Více modelů s procesorem Kirin 9030 Pro najdete zde |
| Datum vydání | 11/25/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.75 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 5 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Maleoon 935 |
| Frekvence jádra GPU | 933 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 5300 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 5-6 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 166.5 x 120 x 5.2 mm |
| Hmotnost | 229 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Další obrazovka , Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce , Flexibilní obrazovka , 4x optický zoom |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Huawei Pura X Max
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty