ZTE Red Magic Gaming Pad antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το ZTE Red Magic Gaming Pad αξιολογήθηκε με 2201887 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το ZTE Red Magic Gaming Pad
Το ZTE Red Magic Gaming Pad θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το ZTE Red Magic Gaming Pad:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 ίντσες (3200x1440) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
7478.49€
$8733.21
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 ίντσες (2510x1156) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
358.95€
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 ίντσες (2510x1156) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
399.80€
$466.88
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 ίντσες (2622x1206) Glass / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1074.51€
$1254.79
ZTE Red Magic Gaming Pad
12.1 ίντσες (2560x1600) Glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50Mp / 10000mAh
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 ίντσες (2622x1206) Glass / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
669.29€
$781.58
Vivo X100
6.78 ίντσες (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
565.28€
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 ίντσες (2772x1272) Gorilla glass / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
435.28€
$508.31
Asus ROG Phone 8
6.78 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
638.66€
$745.81
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 ίντσες (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5100mAh
714.83€
$834.76
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 14 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Μοντέλο | Red Magic Gaming Pad |
| Απόδοση | antutu benchmark ~2201887. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2560x1600 - Περισσότερα μοντέλα με 2560x1600 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Glass |
| Τεχνολογία | AMOLED |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 12.1 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 1x 3.19 GHz ARM Cortex-X4 + 5x 2.96 GHz ARM Cortex-A720 + 2x 2.27 GHz ARM Cortex-A520 |
| κατασκευαστή | Qualcomm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 8 Gen 3 - Περισσότερα μοντέλα με Snapdragon 8 Gen 3 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 11/15/2023 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 3.19 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 4 nm |
| Χωρητικότητα | 24 Gb |
| GPU | Adreno 750 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 0 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X75 |
| Upload Speed | 2500 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 16 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 16 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 512 GB |
| Επέκταση μνήμης | Όχι |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 50 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 50 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Ενιαία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 16 MP |
| Φλας | Όχι |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 10000 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 8-9 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Όχι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Όχι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Όχι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Υλικό | Μεταλλικό πλαίσιο, γυάλινη θήκη |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 144Hz , Ενσωματωμένη κάμερα μπροστινής οθόνης |