Apple EarPods antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä Apple EarPods sai 0 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
Apple EarPods hinnat:
Tarkistamme päivittäin yli 100 myymälää parhaaseen hintaan.
Apple EarPods lopetettiin.
Apple EarPods lopetettiin.
Vaihtoehdot kohteelle Apple EarPods :
AnTuTu-vertailuarvo
47.76€
$55.61
54.87€
$63.88
65.33€
$76.06
55.42€
$64.53
53.77€
$62.61
47.42€
$55.21
59.81€
$69.64
55.33€
$64.42
60.64€
$70.60
Ominaisuudet
| Model | EarPods |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Kuulokkeet
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Herkkyys | 100 dB |
| Johdon pituus | 1.1 m |
| Tyyppi | Dynaaminen |
| Akustinen muotoilu | Avata |
| Kuulokkeiden muoto | In-ear-kuulokkeet |
| Kuulokkeet | Joo |