Apple EarPods antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Apple EarPods en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Apple EarPods priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
Apple EarPods blev afbrudt.
Apple EarPods blev afbrudt.
Alternativer til Apple EarPods :
AnTuTu-benchmark
354.94kr
$55.61
407.73kr
$63.88
485.47kr
$76.06
411.88kr
$64.53
399.62kr
$62.61
352.39kr
$55.21
679.38kr
$106.44
411.17kr
$64.42
450.62kr
$70.60
Specifikationer
| Modell | EarPods |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Hovedtelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensrespons | 20-20000 Hz |
| Følsomhed | 100 dB |
| Kabel længde | 1.1 m |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Åben |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |