Apple EarPods antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Apple EarPods en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Apple EarPods priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
Apple EarPods ble avviklet.
Apple EarPods ble avviklet.
Alternativer til Apple EarPods :
AnTuTu-referanse
519.31kr
$55.61
596.53kr
$63.88
710.27kr
$76.06
602.60kr
$64.53
584.67kr
$62.61
515.57kr
$55.21
650.32kr
$69.64
993.97kr
$106.44
601.58kr
$64.42
659.29kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | EarPods |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 100 dB |
| Lengde på kabel | 1.1 m |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Åpen |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |