Doogee M30 antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä Doogee M30 sai 259883 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
Doogee M30 hinnat:
Doogee M30 julkaistaan pian.
Jätä sähköpostiosoitteesi , niin heti kun tavarat tulevat myyntiin, tiedät siitä ensimmäisenä
Vaihtoehdot kohteelle Doogee M30 :
AnTuTu-vertailuarvo
OUKITEL WP13
6.52 tuumaa (1600x720) Kaareva lasi / Dimensity 700 / 8Gb / 128GB / 48MP Sony IMX582 / 5280mAh
210.92€
$245.99
OUKITEL WP17
6.78 tuumaa (2400x1080) Lasi / Helio G95 / 8Gb / 128GB / 64MP OmniVision OV64B / 8300mAh
187.34€
$218.49
Hotwav Cyber 13 Pro
6.6 tuumaa (2408x1080) Kaareva lasi / Tiger T619 / 12Gb / 256GB / 64MP Sony IMX686 / 10800mAh
177.81€
$207.37
Xiaomi Mi Note 10
6.47 tuumaa (2340x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 730G / 6Gb / 128GB / 108MP Samsung ISOCELL Bright HMX / 5260mAh
308.33€
$359.59
Xiaomi CC9 Pro 8/256Gb
6.47" (2340x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 730G / 8Gb / 256GB / 108Sp Samsung ISOCELL Bright HMX / 5260mAh
368.78€
$430.09
Pian
Pian
Samsung Galaxy A22s 5G 4/128GB
6.6 tuumaa (2408x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 700 / 4Gb / 128GB / 48MP Samsung GM2 / 5000mAh
238.51€
$278.16
Samsung Galaxy A22s 5G 4/64GB
6.6 tuumaa (2400x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 700 / 4Gb / 64GB / 48MP Samsung GM2 / 5000mAh
239.71€
$279.56
Motorola Moto G52 6/256GB
6.55 tuumaa (2400x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 680 / 6Gb / 256GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
152.66€
$178.04
Motorola Moto G52 6/128GB
6.55 tuumaa (2400x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 680 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
165.45€
$192.96
Motorola Moto G52 4/128GB
6.55 tuumaa (2400x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
132.18€
$154.15
- Brändi: Doogee
- Model: M30
- Paino: 375g
- Mitat: 178.5 x 83.1 x 17.9mm
- Käyttöjärjestelmä: Android 16
- Näytön koko: 6.88 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 2408x1080
- RAM: 6Gb
- Muisti (ROM): 256GB
- Kamera: 64MP
- Piirisarja (CPU): UNISOC Tiger T620
- Akku: 8000mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | 1432 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | Doogee - Katso kaikki Doogee-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 401 (Single Core ) |
| Model | M30 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 259883. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 2408x1080 - Lisää malleja, joissa on 2408x1080-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Gorilla-lasi |
| Paneelin tyyppi | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Ei - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 6.5 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 70 % |
| Kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytön koko | 6.88 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Brändi | UNISOC |
| Malli | Tiger T620 - Lisää malleja, joissa on Tiger T620-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 07/15/2024 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 2.2 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 12 nm |
| Muisti | 12 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Mali-G57MC |
| GPU-taajuus | 850 Mhz |
| GPU-ytimet | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 6 Gb - Lisää malleja, joissa on 6 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | MicroSD (TF), tukee jopa 2 Tt: n korttia |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 64 MP - Lisää malleja, joissa on 64 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | Neljä LEDiä |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 20 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 4G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM tai microSD (TF) |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Joo - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 8000 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 3-4 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 10-12 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Ei |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Ei |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Joo |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Joo |
Design
| Mitat | 178.5 x 83.1 x 17.9 mm |
| Paino | 375 g |
| Materiaali | Muovit ja kumi |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Joo - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Näytön virkistystaajuus 120 Hz |