Doogee M30 porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Doogee M30 skóre 259883 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Doogee M30 :
Doogee M30 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Doogee M30 :
Benchmark AnTuTu
OUKITEL WP13
6.52 palca (1600x720) Zakrivené sklo / Dimensity 700 / 8Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 5280mAh
210.92€
$245.99
OUKITEL WP17
6.78 palca (2400x1080) Sklo / Helio G95 / 8Gb / 128GB / 64Mp OmniVision OV64B / 8300mAh
187.34€
$218.49
Hotwav Cyber 13 Pro
6.6 palca (2408x1080) Zakrivené sklo / Tiger T619 / 12Gb / 256GB / 64Mp Sony IMX686 / 10800mAh
177.81€
$207.37
Xiaomi Mi Note 10
6.47 palca (2340x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 730G / 6Gb / 128GB / 108Mp Samsung ISOCELL Bright HMX / 5260mAh
308.33€
$359.59
Xiaomi CC9 Pro 8/256Gb
6.47„ (2340x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 730G / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung ISOCELL Bright HMX / 5260mAh
368.78€
$430.09
Čoskoro
Čoskoro
Samsung Galaxy A22s 5G 4/128GB
6.6 palca (2408x1080) Gorilské sklo / Dimensity 700 / 4Gb / 128GB / 48Mp Samsung GM2 / 5000mAh
238.51€
$278.16
Samsung Galaxy A22s 5G 4/64GB
6.6 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Dimensity 700 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM2 / 5000mAh
239.71€
$279.56
Motorola Moto G52 6/256GB
6.55 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Snapdragon 680 / 6Gb / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
152.66€
$178.04
Motorola Moto G52 6/128GB
6.55 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Snapdragon 680 / 6Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
165.45€
$192.96
Motorola Moto G52 4/128GB
6.55 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
132.18€
$154.15
- Výrobca: Doogee
- Meno modela: M30
- Hmotnost: 375g
- Rozmery: 178.5 x 83.1 x 17.9mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.88 palca
- Rozlíšenie: 2408x1080
- RAM: 6Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 64Mp
- Systém na čipe (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batéria: 8000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 1432 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Doogee - Pozrite si všetky modely Doogee tu |
| Benchmark Geekbench | 401 (Single Core) |
| Meno modela | M30 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 259883. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2408x1080 - Viac modelov s rozlíšením 2408x1080 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 6.5 mm |
| Pomer displej - telo | 70 % |
| Jas | 500 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.88 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Výrobca | UNISOC |
| Model | Tiger T620 - Viac modelov s procesorom Tiger T620 nájdete tu |
| Dátum vydania | 07/15/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 12 Gb |
| GPU Model | Mali-G57MC |
| Frekvencia GPU | 850 Mhz |
| Jadrá GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 6 Gb - Viac modelov s 6 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 64 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 64 Mp nájdete tu |
| Blesk | Štyri LED diódy |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 20 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 8000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Nie |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Áno |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | 178.5 x 83.1 x 17.9 mm |
| Hmotnost | 375 g |
| Materiál | Plasty a guma |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz |