Oppo Pad 6 tekniset tiedot
Oppo Pad 6 Tekniset tiedot
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Model | Pad 6 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 2709448. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 3000x2120 - Lisää malleja, joissa on 3000x2120-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Lasi |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksen koko | 5 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 85 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 12.1 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Brändi | MediaTek |
| Malli | Dimensity 9500s - Lisää malleja, joissa on Dimensity 9500s-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 01/15/2026 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 3.73 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 3 nm |
| Muisti | 32 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU-taajuus | 1612 Mhz |
| GPU-ytimet | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 8 Gb - Lisää malleja, joissa on 8 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 8 MP - Lisää malleja, joissa on 8 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 8 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 10420 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 2-3 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 10-12 tuntia |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Ei |
| Proximity | Ei |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Ei |
| Barometri | Ei |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Paino | 577 g |
| Materiaali | Metalli |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |