מפרט Oppo Pad 6
Oppo Pad 6 מפרט
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| שם המודל | Pad 6 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2709448. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 3000x2120 - דגמים נוספים ברזולוציית 3000x2120 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | שב"ס |
| רב מגע | 10 |
| גודל מסגרת | 5 מ"מ |
| מסך לגוף | 85 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 12.1 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 9500s - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 9500s ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 01/15/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3.73 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| תדר GPU | 1612 Mhz |
| ליבות GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 8 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 8 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פנס לד |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 8 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 10420 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | לא. |
| חיישן קרבה | לא. |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | לא. |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 266.93 x 193.35 x 5.99 מ"מ |
| מִשׁקָל | 577 g |
| סוג גוף | מַתֶכֶת |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |