Doogee M30
Doogee M30 ישוחרר בתאריך מאי 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
צבעים:
Doogee M30 סקירה כללית
ל- Doogee M30 יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 2408x1080) 6.88 אינץ אינץ 'וממדים של 178.5 x 83.1 x 17.9מ"מ. זה גם שוקל רק 375ז. המפרט העיקרי הוא מעבד UNISOC - Tiger T620, 256GB ואחסון 6Gb.
תאריך השחרור של Doogee M30 הוא מאי 2026. המצלמה האחורית עם חיישן 64Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 20Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 16.
ל- Doogee M30 יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
מהירות האינטרנט תהיה סטנדרטית מכיוון שאין תמיכה ב- 5G.
ל- Doogee M30 יש תמיכה באחסון הניתן להרחבה, כך שתוכל להכניס כרטיסי SD ברגע שאתה צריך.
שקע אוזניות סטנדרטי יחסוך לך כסף מכיוון שתוכל לחבר כל דיבורית יציאת 3.5 מ"מ ללא מתאם.
אתה יכול לשלם עם Doogee M30, מכיוון שיש לו NFC.
אינך יכול להשתמש בו כשלט רחוק, מכיוון שאין בו פיצוץ אינפרא אדום (IR).
Doogee M30 והסוללה 8000mAh שלה עובדים עם טעינה מהירה. אין טעינה אלחוטית, כמו רוב המתחרים.
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
Doogee M30 :
ה- Doogee M30 ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Doogee M30 :
- מותג: Doogee
- שם המודל: M30
- מִשׁקָל: 375ז
- ממדים: 178.5 x 83.1 x 17.9מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.88 אינץ
- פתרון הבעיה: 2408x1080
- RAM: 6Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 64Mp
- מעבד: UNISOC Tiger T620
- סוֹלְלָה: 8000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 1432 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Doogee - Doogee צפה כאן בכל דגמי Doogee |
| מדד Geekbench | 401 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | M30 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 259883. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2408x1080 - דגמים נוספים ברזולוציית 2408x1080 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | OGS |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | לא. - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 6.5 מ"מ |
| מסך לגוף | 70 % |
| בְּהִירוּת | 500 cd / m² |
| גודל מסך | 6.88 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| מותג | UNISOC |
| דֶגֶם | Tiger T620 - דגמים נוספים עם מעבד Tiger T620 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 07/15/2024 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2.2 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 12 ננומטר |
| אִחסוּן | 12 Gb |
| GPU | Mali-G57MC |
| תדר GPU | 850 Mhz |
| ליבות GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 6 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 6 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | MicroSD (TF), תמיכה בכרטיס עד 2Tb |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 64 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 64 ראה כאן |
| הֶבזֵק | ארבע נוריות נוריות |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 20 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| סוג רשת | 4G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM או microSD (TF) |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 8000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | לא. |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | כן |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | כן |
לְעַצֵב
| ממדים | 178.5 x 83.1 x 17.9 מ"מ |
| מִשׁקָל | 375 g |
| סוג גוף | פלסטיק וגומי |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | קצב רענון מסך 120 הרץ |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור Doogee M30
ראה את כל המוצרים המוזלים