Smartfon Doogee M30
Premiera Doogee M30 zaplanowana jest na Może 2026 roku. Сena, opinie, dane techniczne - zobacz, co już wiemy.
Kolory:
Opis Doogee M30
Doogee M30 z wyraźnym i jasnym 6.88 cala-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 2408x1080 i wymiarach 178.5 x 83.1 x 17.9mm waży tylko 375g. Posiada procesor UNISOC - Tiger T620, pamięć wewnętrzną 256GB i 6Gb pamięci RAM.
Data premiery Doogee M30 to Może 2026. Aparat główny z matrycą 64MP robi świetne zdjęcia, a przedni aparat 20MP jest odpowiedzialny za selfie.
Cena smartfona jest bardzo niska. Ponieważ jest to obecnie najlepsza oferta na rynku, jest warty zakupu. Każdy kto jest przyzwyczajony do korzystania z Android 16 OS będzie z niego zadowolony.
Doogee M30 posiada Dual SIM, możesz mieć 2 numery od różnych operatorów.
Szybkość Internetu będzie standardowa, ponieważ nie ma obsługi 5G.
Doogee M30 obsługuje kartę pamięci i możesz ją włożyć do gniazda, gdy tylko będzie to potrzebne.
Standardowe gniazdo słuchawkowe pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ możesz do niego podłączyć dowolny zestaw słuchawkowy z portem 3,5 mm bez adaptera.
Możesz płacić za pomocą Doogee M30, ponieważ posiada funkcję NFC.
Jako że telefon nie obsługuje technologii podczerwieni, nie można używać go jako pilota.
Doogee M30 i jego bateria 8000mAh posiadają funkcję szybkiego ładowania. Model ten nie ma opcji ładowania indukcyjnego, jak większość konkurentów.
Urządzenie jest wodoszczelne, co pozwala na użycie go zarówno podczas opadów atmosferycznych jak i pod prysznicem lub w łazience.
Doogee M30: najlepsze oferty i ceny
Doogee M30 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Doogee M30: alternatywy:
- Producent: Doogee
- Model: M30
- Waga: 375g
- Wymiary: 178.5 x 83.1 x 17.9mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.88 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2408x1080
- Pamięć operacyjna (RAM): 6Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 64MP
- Procesor: UNISOC Tiger T620
- Bateria: 8000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1432 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Doogee - Zobacz wszystkie modele Doogee tutaj |
| Geekbench Benchmark | 401 (Single Core) |
| Model | M30 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~259883. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2408x1080 - Więcej modeli z 2408x1080 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | OGS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | Nie - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 6.5 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 70 % |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.88 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Producent | UNISOC |
| Nazwa procesora | Tiger T620 - Więcej modeli z Tiger T620 patrz tutaj |
| Data premiery | 07/15/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.2 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 12 nm |
| Pamięć | 12 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G57MC |
| Częstotliwość rdzenia | 850 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 6 Gb - Więcej modeli z 6 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 64 Mp - Więcej modeli z 64 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Cztery diody LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 20 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| Typ sieci | 4G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | Nie |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | tak |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | tak |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 178.5 x 83.1 x 17.9 mm |
| Waga | 375 g |
| Materiał | Plastik, guma |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz |
Szczegóły oferty
Sposób płatności
- Visa / Mastercard
Dostawa
Zamów dostawę
Gwarancja
Doogee M30 akcesoria
Zobacz wszystkie produkty w/po obniżonych cenach