Oppo K15 Pro ציוני מידוד Geekbench
בבדיקות אמת מידה של Geekbench ה- Oppo K15 Pro קיבל ציון "ליבה יחידה" של נקודות 1967 "רב ליבות" של 7152 . תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן Geekbench להלן.
Oppo K15 Pro :
ה- Oppo K15 Pro ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Oppo K15 Pro :
דירוג מידוד Geekbench
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 אינץ (2670x1200) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
642.22€
$749.04
Vivo X100
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
565.98€
$660.12
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
526.02€
$613.51
OnePlus Nord 6
6.78 אינץ (2772x1272) זכוכית גורילה / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
457.94€
$534.11
OnePlus 12
6.82 אינץ (3168x1440) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
770.79€
$899.00
Apple iPhone 15 Pro Max 8/256GB
6.7 אינץ (2796x1290) זכוכית / A17 Pro / 8Gb / 256GB / 48Mp / 4850mAh
1250.60€
$1458.62
988.18€
$1152.55
Xiaomi 13T Pro
6.67 אינץ (2712x1220) זכוכית מעוקלת / Dimensity 9200+ / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
520.36€
$606.91
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9200+ / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 5000mAh
353.33€
$412.10
Vivo X90s
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9200+ / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
471.35€
$549.75
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
Realme 15 Pro 12/256GB
6.8 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
352.14€
$410.71
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
279.11€
$325.53
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 אינץ (2800x1280) זכוכית גורילה / Snapdragon 7 Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
241.39€
$281.54
Apple iPhone 14 Pro Max 6/512GB
6.7 אינץ (2796x1290) זכוכית / A16 Bionic / 6Gb / 512GB / 48Mp / 4323mAh
870.24€
$1014.99
Apple iPhone 14 Pro Max 6/1024GB
6.7 אינץ (2796x1290) זכוכית / A16 Bionic / 6Gb / 1024GB / 48Mp / 4323mAh
1189.73€
$1387.62
Apple iPhone 14 Pro Max 6/256GB
6.7 אינץ (2796x1290) זכוכית / A16 Bionic / 6Gb / 256GB / 48Mp / 4323mAh
781.70€
$911.72
Apple iPhone 14 Pro Max 6/128GB
6.7 אינץ (2796x1290) זכוכית / A16 Bionic / 6Gb / 128GB / 48Mp / 4323mAh
745.37€
$869.35
Apple iPhone 15 Plus 6/128GB
6.7 אינץ (2796x1290) זכוכית / A16 Bionic / 6Gb / 128GB / 48Mp / 4910mAh
754.47€
$879.97
660.18€
$769.99
1247.75€
$1455.29
- מותג: Oppo
- שם המודל: K15 Pro
- מִשׁקָל: 200ז
- ממדים: 158.3 x 75.13 x 8.3מ"מ
- מערכת הפעלה: Android 16
- גודל תצוגה: 6.59 אינץ
- פתרון הבעיה: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 50Mp
- מעבד: MediaTek Dimensity 8500
- סוֹלְלָה: 7500mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | 7152 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Oppo - Oppo צפה כאן בכל דגמי Oppo |
| מדד Geekbench | 1967 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | K15 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 1969337. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2760x1256 - דגמים נוספים ברזולוציית 2760x1256 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית מעוקלת |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3 מ"מ |
| מסך לגוף | 89 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.59 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 8500 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 8500 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 10/15/2025 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3.4 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 4 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | Mali-G720 MC |
| תדר GPU | 1300 Mhz |
| ליבות GPU | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 16 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 7500 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 158.3 x 75.13 x 8.3 מ"מ |
| מִשׁקָל | 200 g |
| סוג גוף | פלסטיק |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , קצב רענון המסך 144Hz , מערכת קירור פעילה , סורק טביעות אצבע תוך תצוגה |