Huawei Pura 90 Pro Max antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Huawei Pura 90 Pro Max en poengsum på 1614886 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Huawei Pura 90 Pro Max priser:
Huawei Pura 90 Pro Max blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Huawei Pura 90 Pro Max :
AnTuTu-referanse
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 tommer (3200x1440) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5100mAh
7795.28kr
$834.76
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 tommer (2670x1200) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
6994.80kr
$749.04
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4610mAh
6963.61kr
$745.70
Vivo IQOO 12
6.78 tommer (2800 x 1260) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5000mAh
6187.40kr
$662.58
ZTE Nubia Red Magic 8S Pro+
6.8 tommer (2480x1116) Gorillaglass / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 5000mAh
8126.89kr
$870.27
Huawei Pura 90 Pro Max
6.9 tommer (2880x1308) Gorillaglass / Kirin 9030S / 12Gb / 256GB / 50Mp SmartSens SC555XS / 6000mAh
Snart
Snart
OnePlus 12
6.82 tommer (3168x1440) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
8395.18kr
$899.00
Honor Magic V2
7.92 tommer (2344x2156) Buet glass / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16Gb / 512GB / 50Mp / 5000mAh
13360.38kr
$1430.70
Apple iPhone 15 Pro Max 8/256GB
6.7 tommer (2796x1290) Glass / A17 Pro / 8Gb / 256GB / 48Mp / 4850mAh
13621.10kr
$1458.62
10762.92kr
$1152.55
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 tommer (2800x1280) Gorillaglass / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
3039.91kr
$325.53
- Merke: Huawei
- Model: Pura 90 Pro Max
- Vekt: 230g
- Størrelse: 164 x 77.1 x 8.1mm
- Operativsystem: HarmonyOS 6.0
- Størrelse: 6.9 tommer
- Oppløsning: 2880x1308
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp SmartSens SC555XS
- Prosessor (CPU): HiSilicon Kirin 9030S
- Batteri: 6000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench-referanse | 4308 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Huawei - Vis alle Huawei-modeller her |
| Geekbench-referanse | 1431 (Single Core) |
| Model | Pura 90 Pro Max |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 1614886. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2880x1308 - Flere modeller med 2880x1308 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3 mm |
| Skjerm til kropp | 90 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.9 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1x 3 ГГц Taishan Big + 3x 2.27 ГГц Taishan Mid + 4x 1.72 ГГц Taishan Little |
| Merke | HiSilicon |
| Model | Kirin 9030S - Flere modeller med Kirin 9030S CPU se her |
| Utgivelsesdato | 04/20/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 3 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 5 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Maleoon 920 |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Model | SmartSens SC555XS - Flere modeller med SmartSens SC555XS se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 13 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 164 x 77.1 x 8.1 mm |
| Vekt | 230 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , 4x optisk zoom |