TWS I7s Mini antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk TWS I7s Mini en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
TWS I7s Mini priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
TWS I7s Mini ble avviklet.
TWS I7s Mini ble avviklet.
Alternativer til TWS I7s Mini :
AnTuTu-referanse
518.73kr
$55.61
595.87kr
$63.88
709.49kr
$76.06
601.94kr
$64.53
584.03kr
$62.61
515.00kr
$55.21
649.60kr
$69.64
992.87kr
$106.44
600.91kr
$64.42
658.56kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | I7s Mini |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 98 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Åpen |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |