TWS K2 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk TWS K2 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
TWS K2 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
TWS K2 ble avviklet.
TWS K2 ble avviklet.
Alternativer til TWS K2 :
AnTuTu-referanse
514.97kr
$55.61
591.55kr
$63.88
704.34kr
$76.06
597.57kr
$64.53
579.79kr
$62.61
511.26kr
$55.21
644.89kr
$69.64
985.67kr
$106.44
596.55kr
$64.42
653.78kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | K2 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensområde | 21-18000 Hz |
| Følsomhet | 95 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |
| Støykansellering | Ja |