AnTuTu dla TWS K2.
W teście AnTuTu TWS K2 uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
TWS K2: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
TWS K2: Wycofany z produkcji
TWS K2: Wycofany z produkcji
TWS K2: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
203.08zł
$55.61
233.28zł
$63.88
277.76zł
$76.06
235.66zł
$64.53
228.65zł
$62.61
201.62zł
$55.21
254.32zł
$69.64
388.71zł
$106.44
235.26zł
$64.42
257.82zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | K2 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Komunikacja
| Bluetooth | tak |
Słuchawki
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 21-18000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |
| Mikrofon | tak |
| Redukcją szumów | tak |