Wavefun X Pods antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Wavefun X Pods en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Wavefun X Pods priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
Wavefun X Pods ble avviklet.
Wavefun X Pods ble avviklet.
Alternativer til Wavefun X Pods :
AnTuTu-referanse
515.21kr
$55.61
591.83kr
$63.88
704.68kr
$76.06
597.86kr
$64.53
580.07kr
$62.61
511.51kr
$55.21
645.20kr
$69.64
986.14kr
$106.44
596.84kr
$64.42
654.09kr
$70.60
0.00kr
$0.00
Kjennetegn
| Model | X Pods |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 108 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |
| Støykansellering | Ja |