Mobiltelefon Motorola Razr 70 Ultra
Motorola Razr 70 Ultra blir utgitt i Kan 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Motorola Razr 70 Ultra
Motorola Razr 70 Ultra har en lys og klar (oppløsning på 2992x1224) 7 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på 171.48 x 73.99 x 7.19mm. Den veier også bare 199g. Hovedspesifikasjonene er Qualcomm CPU - Snapdragon 8 Elite (Gen 4), 512GB lagring og 16Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Motorola Razr 70 Ultra er Kan 2026. -bakkameraet med en 50Mp-sensor tar flotte bilder, og 50Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
Motorola Razr 70 Ultra har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For Motorola Razr 70 Ultra er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Motorola Razr 70 Ultra, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
Motorola Razr 70 Ultra og dens 5000mAh-batteri er kompatible med hurtiglading og trådløs lading, noe som forbedrer brukervennligheten.
Enheten er ikke vanntett. Vi anbefaler ikke å ta det med i dusjen eller på badet, eller bruke det i regn eller snø.
Motorola Razr 70 Ultra priser:
Motorola Razr 70 Ultra blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Motorola Razr 70 Ultra :
- Merke: Motorola
- Model: Razr 70 Ultra
- Vekt: 199g
- Størrelse: 171.48 x 73.99 x 7.19mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 7 tommer
- Oppløsning: 2992x1224
- RAM: 16Gb
- Internminne (ROM): 512GB
- Kamera: 50Mp
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- Batteri: 5000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 9958 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Motorola - Vis alle Motorola-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3015 (Single Core) |
| Model | Razr 70 Ultra |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2917443. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2992x1224 - Flere modeller med 2992x1224 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.3 mm |
| Skjerm til kropp | 86 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 7 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - Flere modeller med Snapdragon 8 Elite (Gen 4) CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/21/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 4.32 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 24 Gb |
| GPU | Adreno 830 |
| GPU-frekvens | 1100 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 16 Gb - Flere modeller med 16 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 512 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 5000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 5-6 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 7-8 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 171.48 x 73.99 x 7.19 mm |
| Vekt | 199 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Fleksibel skjerm , Skjermoppdateringsfrekvens 165Hz , Innebygd skjermkamera foran , Ekstra skjerm |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Motorola Razr 70 Ultra
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter