Oppo Reno 16 farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Oppo Reno 16 farge?
-
Oppo Reno 16 tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Oppo Reno 16 i?
-
- Hvilken Oppo Reno 16 farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Oppo Reno 16 er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Oppo Reno 16 farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Oppo Reno 16 i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Oppo
- Model: Reno 16
- Vekt: 188g
- Størrelse: 151.21 x 72.42 x 8.2mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.32 tommer
- Oppløsning: 2640 x 1216
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 8550
- Batteri: 6700mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 7166 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Oppo - Vis alle Oppo-modeller her |
| Geekbench-referanse | 2009 (Single Core) |
| Model | Reno 16 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 1990875. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2640 x 1216 - Flere modeller med 2640 x 1216 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.9 mm |
| Skjerm til kropp | 89 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.32 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 8550 - Flere modeller med Dimensity 8550 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 05/07/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 3.4 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 4 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Mali-G720 MC |
| GPU-frekvens | 1300 Mhz |
| GPU-kjerner | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Model | Samsung ISOCELL HP5 - Flere modeller med Samsung ISOCELL HP5 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6700 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 151.21 x 72.42 x 8.2 mm |
| Vekt | 188 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , 3x optisk zoom |