Smartfon Huawei Pura 90 Pro Max
Premiera Huawei Pura 90 Pro Max zaplanowana jest na kwiecień 2026 roku. Сena, opinie, dane techniczne - zobacz, co już wiemy.
Kolory:
Opis Huawei Pura 90 Pro Max
Huawei Pura 90 Pro Max z wyraźnym i jasnym 6.9 cala-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 2880x1308 i wymiarach 164 x 77.1 x 8.1mm waży tylko 230g. Posiada procesor HiSilicon - Kirin 9030S, pamięć wewnętrzną 256GB i 12Gb pamięci RAM.
Data premiery Huawei Pura 90 Pro Max to kwiecień 2026. Aparat główny SmartSens SC555XS z matrycą 50MP robi świetne zdjęcia, a przedni aparat 13MP jest odpowiedzialny za selfie.
Cena smartfona jest bardzo niska. Ponieważ jest to obecnie najlepsza oferta na rynku, jest warty zakupu. Każdy kto jest przyzwyczajony do korzystania z HarmonyOS 6.0 OS będzie z niego zadowolony.
Huawei Pura 90 Pro Max posiada Dual SIM, możesz mieć 2 numery od różnych operatorów.
Obsługa 5G, Internet będzie działał bardzo szybko, ponieważ prędkości w tej sieci osiągają 25 Gb / s.
W przypadku Huawei Pura 90 Pro Max nie ma możliwości rozszerzenia pamięci, ponieważ brak jest gniazda na kartę pamięci.
Jeśli chcesz używać standardowych słuchawek z portem 3,5 mm, trzeba użyć adaptera, ponieważ dostępne jest tylko wyjście USB Type-C.
Możesz płacić za pomocą Huawei Pura 90 Pro Max, ponieważ posiada funkcję NFC.
Ze względu na to, że ma blaster podczerwieni (IR), możesz go używać jako pilota.
Huawei Pura 90 Pro Max i jego bateria 6000mAh są kompatybilne z szybkim ładowaniem. Model ten ma także opcję ładowania indukcyjnego, która zwiększa jego użyteczność.
Urządzenie jest wodoszczelne, co pozwala na użycie go zarówno podczas opadów atmosferycznych jak i pod prysznicem lub w łazience.
Huawei Pura 90 Pro Max: najlepsze oferty i ceny
Huawei Pura 90 Pro Max Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Huawei Pura 90 Pro Max: alternatywy:
- Producent: Huawei
- Model: Pura 90 Pro Max
- Waga: 230g
- Wymiary: 164 x 77.1 x 8.1mm
- System operacyjny: HarmonyOS 6.0
- Przekątna ekranu: 6.9 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2880x1308
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 50MP SmartSens SC555XS
- Procesor: HiSilicon Kirin 9030S
- Bateria: 6000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 4308 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Huawei - Zobacz wszystkie modele Huawei tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1431 (Single Core) |
| Model | Pura 90 Pro Max |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1614886. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2880x1308 - Więcej modeli z 2880x1308 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 90 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.9 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 3 ГГц Taishan Big + 3x 2.27 ГГц Taishan Mid + 4x 1.72 ГГц Taishan Little |
| Producent | HiSilicon |
| Nazwa procesora | Kirin 9030S - Więcej modeli z Kirin 9030S patrz tutaj |
| Data premiery | 04/20/2026 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 5 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Maleoon 920 |
| Częstotliwość rdzenia | 0 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | SmartSens SC555XS - Więcej modeli z SmartSens SC555XS patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 13 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | tak |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | tak |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 164 x 77.1 x 8.1 mm |
| Waga | 230 g |
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Intradisplay - skaner linii papilarnych , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , 4x optical zoom |
Szczegóły oferty
Sposób płatności
- Visa / Mastercard
Dostawa
Zamów dostawę
Gwarancja
Huawei Pura 90 Pro Max akcesoria
Zobacz wszystkie produkty w/po obniżonych cenach