AnTuTu dla Sowak S3.
W teście AnTuTu Sowak S3 uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Sowak S3: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
Sowak S3: Wycofany z produkcji
Sowak S3: Wycofany z produkcji
Sowak S3: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
202.51zł
$55.61
232.62zł
$63.88
276.98zł
$76.06
234.99zł
$64.53
228.00zł
$62.61
201.05zł
$55.21
253.60zł
$69.64
387.61zł
$106.44
234.59zł
$64.42
257.09zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | S3 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Komunikacja
| Bluetooth | tak |
Słuchawki
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Czułość | 108 dB |
| Długość przewodu | 0.6 m |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |
| Mikrofon | tak |