AnTuTu dla Yeston RX580.
W teście AnTuTu Yeston RX580 uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Yeston RX580: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
Yeston RX580: Wycofany z produkcji
Yeston RX580: Wycofany z produkcji
Yeston RX580: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
202.41zł
$55.61
232.51zł
$63.88
276.84zł
$76.06
234.87zł
$64.53
227.88zł
$62.61
200.95zł
$55.21
253.47zł
$69.64
387.41zł
$106.44
234.47zł
$64.42
256.96zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | RX580 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 4 Gb - Więcej modeli z 4 Gb RAM patrz tutaj |
| Typ zastosowanej pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 7000 MHz |
| Szyna pamięci | 256 bit |
Chipset / GPU
| Producent | AMD |
| Model | RX580 |
| Zegar bazowy (GPU) | 1340 GHz |
Zasilanie
| Dodatkowe złącza zasilania | 1 x 8pin |
| Zalecana moc zasilacza | 180 W |