Yeston RX580 porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Yeston RX580 skóre 0 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Yeston RX580 :
Denne kontrolujeme viac ako 100 obchodov, aby sme našli tie najlepšie ceny.
Yeston RX580 bol prerušený.
Yeston RX580 bol prerušený.
Alternatívy k Yeston RX580 :
Benchmark AnTuTu
47.50€
$55.61
54.56€
$63.88
64.96€
$76.06
55.12€
$64.53
53.48€
$62.61
47.16€
$55.21
59.48€
$69.64
55.02€
$64.42
60.30€
$70.60
Charakteristika
| Meno modela | RX580 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 4 Gb - Viac modelov s 4 Gb RAM nájdete tu |
| Typ pamäte RAM | DDR5 |
| Frekvencia pamäte | 7000 MHz |
| Typ sběrnice | bit 256 |
Grafický procesor / GPU
| Výrobca | AMD |
| Model | RX580 |
| Takt jádra (GPU) | 1340 GHz |
Napájení
| Napájacie konektory | 1 x 8pin |
| Spotreba energie | 180 W |