Apple Mac Mini M4 16/256GB kolory
- czarny
- Biały
- Czerwony
- Żółty
- Zielony
- niebieski
-
- Jaki jest najlepszy kolor Apple Mac Mini M4 16/256GB ?
-
Apple Mac Mini M4 16/256GB oferuje następujące kolory:
- czarny: najlepszy klasyczny kolor, dobry dla większości facetów
- Biały: świetny wybór panie, lub jeśli chcesz coś lekkiego i świeżego
- Czerwony: wyróżnia Cię spośród reszty
- Żółty: lepszy sposób na zwrócenie uwagi
- Zielony: jeśli chcesz czegoś nowego
- niebieski: jeśli chcesz być na szczycie
-
- Jakie kolory pojawiają się w Apple Mac Mini M4 16/256GB ?
-
- Który kolor Apple Mac Mini M4 16/256GB jest najpopularniejszy?
-
Najpopularniejszymi i powszechnymi kolorami dla Apple Mac Mini M4 16/256GB są biały i czarny. Sprzedają najlepiej i generują duże dochody dla firmy. Za nimi plasują się czerwone, żółte i niebieskie, które są również w najpopularniejszych kolorach i dobrze się sprzedają.
-
- Który kolor Apple Mac Mini M4 16/256GB powinienem dostać?
-
Jeśli chcesz mieć jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się kolorów, kup Apple Mac Mini M4 16/256GB w kolorze białym lub czarnym. Jeśli szukasz czegoś nowego, zalecamy zakup naprawdę świeżego telefonu, patrząc na żółty i czerwony.
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | iOS |
| Model | Mac Mini M4 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 4x P-cores 4.46GHz + 6x E-cores 2.89GHz |
| Producent | Apple |
| Nazwa procesora | M4 - Więcej modeli z M4 patrz tutaj |
| Data premiery | 05/07/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 10 |
| Częstotliwość taktowania | 4.46 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 3 nm |
| Pamięć | 32 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Apple M4 GPU |
| Częstotliwość rdzenia | 1470 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 0 |
| TDP | 40 W |
| Upload Speed | 0 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 16 Gb - Więcej modeli z 16 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | Brak danych |
| Gniazdo słuchawkowe | tak |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 127 х 127 х 49.7 mm |
| Waga | 670 g |
| Materiał | Metal |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| HDMI | tak |
| Ethernet | 1000 Mbit |
| Kensington lock | Nie |
| USB Typ-C | 2 |