Blitzwolf BW-ES2 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Blitzwolf BW-ES2 0 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Blitzwolf BW-ES2 Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
Blitzwolf BW-ES2 durduruldu
Blitzwolf BW-ES2 durduruldu
Blitzwolf BW-ES2'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
2552.83₺
$55.61
2932.47₺
$63.88
3491.60₺
$76.06
2962.31₺
$64.53
2874.17₺
$62.61
2534.46₺
$55.21
4886.22₺
$106.44
2957.26₺
$64.42
3240.96₺
$70.60
Genel bilgi
| model | BW-ES2 |
| Performans | antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Kablosuz arayüzler
| Bluetooth | Değil |
Kulaklık
| Empedans | 16 Ω |
| Frekans Aralığı | 20-40000 Hz |
| Ses Basınç Seviyesi | 108 dB |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 m |
| Sürücü Tipi | Dinamik |
| Akustik tasarım | Kapalı |
| Kullanım Tipi | Intracanal |
| kulaklık | Evet |