Test Blitzwolf BW-ES2 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Blitzwolf BW-ES2 skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Blitzwolf BW-ES2?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Blitzwolf BW-ES2 byl zrušen
Blitzwolf BW-ES2 byl zrušen
Alternativy k Blitzwolf BW-ES2:
AnTuTu Benchmark
1158.73Kč
$55.61
1331.05Kč
$63.88
1584.85Kč
$76.06
1344.60Kč
$64.53
1304.59Kč
$62.61
1150.40Kč
$55.21
1451.07Kč
$69.64
2217.87Kč
$106.44
1342.31Kč
$64.42
1471.08Kč
$70.60
obecná informace
| Model | BW-ES2 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Bezdrátová rozhraní
| Bluetooth | Ne |
Sluchátka
| Impedance | 16 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20-40000 Hz |
| Citlivost | 108 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.2 m |
| Typ sluchátek | Dynamický |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | V uchu |
| Sluchátka | Ano |