KZ ZS5 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde KZ ZS5 0 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
KZ ZS5 Fiyatları
| Store | Fiyat | Promosyona git |
|---|---|---|
|
KZ ZS5 Fiyatları: GearBest |
1107.37₺ ($24.60) | Satıcıya Git |
AnTuTu Benchmark
2503.28₺
$55.61
2875.56₺
$63.88
3423.84₺
$76.06
2904.82₺
$64.53
2818.39₺
$62.61
2485.28₺
$55.21
4791.40₺
$106.44
2899.87₺
$64.42
3178.06₺
$70.60
Genel bilgi
| model | ZS5 |
| Performans | antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Kablosuz arayüzler
| Bluetooth | Değil |
Kulaklık
| Empedans | 18 Ω |
| Frekans Aralığı | 20-20000 Hz |
| Ses Basınç Seviyesi | 106 dB |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 m |
| Sürücü Tipi | melez |
| Akustik tasarım | Kapalı |
| Kullanım Tipi | Intracanal |
| kulaklık | Evet |