Test KZ ZS5 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal KZ ZS5 skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro KZ ZS5
| Uložiť | Cena | Více informací |
|---|---|---|
|
Porovnání cen pro KZ ZS5: GearBest |
511.13Kč ($24.60) | Do obchodu |
AnTuTu Benchmark
1155.44Kč
$55.61
1327.27Kč
$63.88
1580.34Kč
$76.06
1340.77Kč
$64.53
1300.88Kč
$62.61
1147.13Kč
$55.21
1446.95Kč
$69.64
2211.56Kč
$106.44
1338.49Kč
$64.42
1466.89Kč
$70.60
obecná informace
| Model | ZS5 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Bezdrátová rozhraní
| Bluetooth | Ne |
Sluchátka
| Impedance | 18 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20-20000 Hz |
| Citlivost | 106 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.2 m |
| Typ sluchátek | Hybridní |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | V uchu |
| Sluchátka | Ano |