Telefon OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra Nisan 2026 tarihinde tanıtılacak. Fiyatını, özelliklerini ve onun hakkında bildiğimiz her şey
Renkler:
Açıklama OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra, parlak ve net (2772x1272 ekran çözünürlük) 6.78 inç inç ekrana ve 162.45 x 77.47 x 8.45mm boyutlarına sahiptir. Ayrıca yalnızca 217g ağırlığındadır. Ana teknik özellikler MediaTek Dimensity 9500 çiptir. 256GB Dahili Hafıza ve 12GB RAM Kapasitesi.
OnePlus Ace 6 Ultra çıkış tarihi Nisan 2026. 50MP Sony IMX906 sensörlü arka kamera harika fotoğraflar çekiyor ve 16MP çözünürlükteki ön kamera ile yüksek kalitede öz çekimler yapabilirsiniz. Akıllı telefonun fiyatı çok ucuz ve bu şu anda en iyi fiyat , bu yüzden satın almaya değer . Android 16 OS kullanmaya alışmış herkes için iyi bir alışveriş olacak.
OnePlus Ace 6 Ultra'de iki SIM kart olduğundan, farklı telekom operatörlerinden 2 numaranız olabilir.
5G sayesinde, bu ağdaki hızlar 25 Gb / s'ye ulaştığından İnternet çok hızlı çalışacaktır.
OnePlus Ace 6 Ultra içindeki alanı arttırmak mümkün değildir, çünkü microSD yuvası olmadığı için bir bellek kartı yerleştirecek hiçbir yer yoktur.
Standart 3,5 mm kulaklık kullanmak istiyorsanız, yalnızca USB Type-C çıkışına sahip olduğu için bir adaptör kullanmanız gerekecektir.
NFC'yi desteklediği için OnePlus Ace 6 Ultra ile yapılan alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz.
Kızılötesi bağlantı noktası olduğundan, kontrol paneli olarak kullanabilirsiniz.
OnePlus Ace 6 Ultra ve 8600mAh pili hızlı şarj oluyor. Kablosuz şarj, çoğu rekabet gibi eksik.
Cihaz sudan koruma almamıştır, içinde su geçirgenliği yoktur. Duşa, banyoya götürmenizi veya yağmur veya kar sırasında kullanmanızı önermiyoruz.
OnePlus Ace 6 Ultra Fiyatları
OnePlus Ace 6 Ultra yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
OnePlus Ace 6 Ultra'ye alternatifler:
- Üretici firma: OnePlus
- Model: Ace 6 Ultra
- Ağırlık: 217g
- Boyutlar: 162.45 x 77.47 x 8.45mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.78 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2772x1272
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP Sony IMX906
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Batarya: 8600mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10133 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | OnePlus - ZTüm OnePlus modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 3387 (Single Core) |
| model | Ace 6 Ultra |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 3158022 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2772x1272 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 2.9 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 91 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.78 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 9500 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 10/15/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 4.21 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 32 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU frekansı | 1716 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony IMX906 - View Sony IMX906 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 16 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 8600 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | var |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 162.45 x 77.47 x 8.45 mm |
| Ağırlık | 217 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran içi parmak izi tarayıcı , Dahili ön kamera , 165Hz ekran yenileme hızı |
Eylem hakkında ayrıntılar
Ödeme
- Banka kartı ile (Visa. Mastercard)
gönderme
teslim
Garanti
OnePlus Ace 6 Ultra için aksesuarlar
Tüm indirimli ürünleri görüntüle