Mobilný telefón OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra bude vydaný Apríla 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra má jasný a jasný (rozlíšenie 2772x1272) 6.78 palca-palcový displej a rozmery 162.45 x 77.47 x 8.45mm. Váži tiež iba 217g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor MediaTek - úložisko Dimensity 9500, 256GB a RAM 12Gb.
Dátum vydania OnePlus Ace 6 Ultra je Apríla 2026. Zadný fotoaparát Sony IMX906 so snímačom 50Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 16Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
OnePlus Ace 6 Ultra má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre OnePlus Ace 6 Ultra nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou OnePlus Ace 6 Ultra, pretože má NFC.
Pretože má infračervený (IR) blaster, môžete ho použiť ako diaľkové ovládanie.
OnePlus Ace 6 Ultra a jeho batéria 8600mAh pracujú s rýchlym nabíjaním. Neexistuje bezdrôtové nabíjanie, ako väčšina konkurencie.
Zariadenie nie je vodotesné. Neodporúčame ho brať do sprchy alebo do kúpeľne alebo používať v daždi alebo snehu.
OnePlus Ace 6 Ultra :
OnePlus Ace 6 Ultra bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k OnePlus Ace 6 Ultra :
- Výrobca: OnePlus
- Meno modela: Ace 6 Ultra
- Hmotnost: 217g
- Rozmery: 162.45 x 77.47 x 8.45mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.78 palca
- Rozlíšenie: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp Sony IMX906
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Batéria: 8600mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 10133 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | OnePlus - Pozrite si všetky modely OnePlus tu |
| Benchmark Geekbench | 3387 (Single Core) |
| Meno modela | Ace 6 Ultra |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 3158022. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2772x1272 - Viac modelov s rozlíšením 2772x1272 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 91 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.78 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Viac modelov s procesorom Dimensity 9500 nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/15/2025 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 4.21 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 3 nm |
| Kapacita | 32 Gb |
| GPU Model | Mali G1-Ultra MC12 |
| Frekvencia GPU | 1716 Mhz |
| Jadrá GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Model | Sony IMX906 - Viac modelov s Sony IMX906 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 16 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 8600 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Áno |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 162.45 x 77.47 x 8.45 mm |
| Hmotnost | 217 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Predná kamera so zabudovaným displejom , Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Obnovovacia frekvencia obrazovky 165 Hz |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre OnePlus Ace 6 Ultra
Zobraziť všetky zľavnené produkty