OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra datum vydání duben 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis OnePlus Ace 6 Ultra
OnePlus Ace 6 Ultra má jasný a průhledný 6.78 palec palcový displej (rozlišení displeje 2772x1272) s rozměry 162.45 x 77.47 x 8.45mm. Váží pouze 217 g. Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 9500, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání OnePlus Ace 6 Ultra je duben 2026. Zadní kamera se snímačem Sony IMX906 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože OnePlus Ace 6 Ultra má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v OnePlus Ace 6 Ultra, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí OnePlus Ace 6 Ultra, protože podporuje NFC.
Protože má infračervený port, můžete jej použít jako ovládací panel.
OnePlus Ace 6 Ultra a jeho 8600mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení není chráněno před vodou, není v něm žádná propustnost pro vodu. Nedoporučujeme ji brát do sprchy, koupelny nebo používat za deště nebo sněhu.
Porovnání cen pro OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k OnePlus Ace 6 Ultra:
- Nástupce: OnePlus
- Model: Ace 6 Ultra
- Hmotnost: 217 g
- Rozměry: 162.45 x 77.47 x 8.45mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 2772x1272
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony IMX906
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Baterie: 8600mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10133 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | OnePlus - Zobrazit všechny OnePlus modely zde |
| Geekbench Benchmark | 3387 (Single Core) |
| Model | Ace 6 Ultra |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 3158022. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2772x1272 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2772x1272 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.9 mm |
| Procento využití povrchu | 91 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Více modelů s procesorem Dimensity 9500 najdete zde |
| Datum vydání | 10/15/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 4.21 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| Frekvence jádra GPU | 1716 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony IMX906 - Více modelů s Sony IMX906 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8600 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 162.45 x 77.47 x 8.45 mm |
| Hmotnost | 217 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 165 Hz , Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro OnePlus Ace 6 Ultra
Zobrazit všechny produkty