Oppo Find X9s Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Oppo Find X9s 2809942 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Oppo Find X9s Fiyatları
Oppo Find X9s yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Oppo Find X9s'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
28161.43₺
$613.46
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
19242.38₺
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
21432.55₺
$466.88
Oppo Find X9s
6.59 inç (2760x1256) Goril bardağı / Dimensity 9500s / 12GB / 256GB / 50MP Sony LYTIA-T808 / 7025mAh
Çok yakında
Çok yakında
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
57602.26₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35879.13₺
$781.58
Vivo X100
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
30303.40₺
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 inç (2772x1272) Goril bardağı / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50MP Sony LYT600 / 9000mAh
24414.13₺
$531.83
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
35821.75₺
$780.33
- Üretici firma: Oppo
- Model: Find X9s
- Ağırlık: 203g
- Boyutlar: 156.98 x 73.93 x 7.99mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.59 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2760x1256
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP Sony LYTIA-T808
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Batarya: 7025mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 9017 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Oppo - ZTüm Oppo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 2866 (Single Core) |
| model | Find X9s |
| Performans | antutu Benchmark ~ 2809942 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2760x1256 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 2.8 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 91 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.59 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 9500s - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 01/15/2026 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 3.73 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 32 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU frekansı | 1612 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony LYTIA-T808 - View Sony LYTIA-T808 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 32 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 7025 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 156.98 x 73.93 x 7.99 mm |
| Ağırlık | 203 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran içi parmak izi tarayıcı , Dahili ön kamera , Ekran yenileme hızı 120Hz , 3x optik zoom |