Test Oppo Find X9s Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Oppo Find X9s skóre 2809942 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Oppo Find X9s?
Oppo Find X9s je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Oppo Find X9s:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 palec (3200x1440) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
12779.79Kč
$610.55
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
8773.90Kč
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 palec (2510x1156) Zakřivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
9772.55Kč
$466.88
Oppo Find X9s
6.59 palec (2760x1256) Gorila sklo / Dimensity 9500s / 12GB / 256GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 7025mAh
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 palec (2622x1206) Sklenka / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
26264.76Kč
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 palec (2622x1206) Sklenka / A19 / 8GB / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
16359.72Kč
$781.58
Vivo X100
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
13817.37Kč
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 palec (2772x1272) Gorila sklo / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
11079.51Kč
$529.32
Asus ROG Phone 8
6.78 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
16256.11Kč
$776.63
- Nástupce: Oppo
- Model: Find X9s
- Hmotnost: 203 g
- Rozměry: 156.98 x 73.93 x 7.99mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.59 palec
- Rozlišení displeje: 2760x1256
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp Sony LYTIA-T808
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Baterie: 7025mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 9017 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Oppo - Zobrazit všechny Oppo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 2866 (Single Core) |
| Model | Find X9s |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 2809942. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2760x1256 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2760x1256 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.8 mm |
| Procento využití povrchu | 91 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.59 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Více modelů s procesorem Dimensity 9500s najdete zde |
| Datum vydání | 01/15/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.73 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| Frekvence jádra GPU | 1612 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony LYTIA-T808 - Více modelů s Sony LYTIA-T808 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 7025 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 156.98 x 73.93 x 7.99 mm |
| Hmotnost | 203 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Přední kamera na obrazovce , Skener otisků prstů na obrazovce , 3x optický zoom , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz |