Test Infinix Hot 70 Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Infinix Hot 70 výsledky „Single-core“ 598 bodů a „Multi-core“ 1915. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Infinix Hot 70:
Geekbench Benchmark
Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 4 Gen 1 / 8GB / 256GB / 48Mp / 5000mAh
3252.74Kč
$156.20
Xiaomi Redmi Note 12 6/128GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 4 Gen 1 / 6GB / 128GB / 48Mp / 5000mAh
2919.55Kč
$140.20
OUKITEL WP10
6.67 palec (2340x1080) Gorila sklo / Dimensity 800 / 8GB / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 8000mAh
6065.05Kč
$291.25
Motorola Moto G 5G Plus 4/64GB
6.7" (2520x1080) Gorila sklo / Snapdragon 765 / 4GB / 64GB / 48Mp / 5000mAh
7041.08Kč
$338.12
Motorola Moto G 5G Plus 6/128GB
6.7" (2520x1080) Gorila sklo / Snapdragon 765 / 6GB / 128GB / 48Mp / 5000mAh
7893.41Kč
$379.05
Realme Q5i 4/128GB
6.58 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Dimensity 810 / 4GB / 128GB / 13Mp / 5000mAh
3965.76Kč
$190.44
Realme Q5i 6/128GB
6.58 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Dimensity 810 / 6GB / 128GB / 13Mp / 5000mAh
4179.00Kč
$200.68
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Realme 10 5G 8/256GB
6.6 palec (2408x1080) Gorila sklo / Dimensity 700 / 8GB / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
4277.29Kč
$205.40
Realme 10 5G 8/128GB
6.6 palec (2408x1080) Gorila sklo / Dimensity 700 / 8GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
3635.70Kč
$174.59
6785.15Kč
$325.83
Realme V23 12/256GB
6.58 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Dimensity 810 / 12GB / 256GB / 48Mp / 5000mAh
6526.93Kč
$313.43
Realme V23 8/256GB
6.58 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Dimensity 810 / 8GB / 256GB / 48Mp / 5000mAh
6153.97Kč
$295.52
4254.18Kč
$204.29
Samsung Galaxy A51 5G 6/128Gb
6.5 palec (2400x1080) Gorila sklo / Exynos 980 / 6GB / 128GB / 48Mp Samsung GM2 / 4500mAh
4179.83Kč
$200.72
Doogee S110
6.58 palec (2408x1080) Gorila sklo / Helio G99 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 10800mAh
4455.75Kč
$213.97
Hotwav Cyber X Pro
6.78 palec (2460x1080) Gorila sklo / Helio G99 / 12GB / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 10200mAh
3965.97Kč
$190.45
Realme X50 5G
6.57 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 765G / 6GB / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 4200mAh
5371.81Kč
$257.96
Realme X50m 8/128GB
6.57 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 765G / 8GB / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 4200mAh
7611.87Kč
$365.53
Realme X50m 6/128GB
6.57 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 765G / 6GB / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 4200mAh
6758.70Kč
$324.56
Motorola Moto G62 5G 6/128GB
6.5 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 480+ / 6GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5000mAh
7274.73Kč
$349.34
- Nástupce: Infinix
- Model: Hot 70
- Hmotnost: 195 g
- Rozměry: 167.9 x 79.1 x 7.5mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 1576x720
- RAM: 4GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp
- Procesor (CPU): MediaTek Helio G100
- Baterie: 5600mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1915 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Infinix - Zobrazit všechny Infinix modely zde |
| Geekbench Benchmark | 598 (Single Core) |
| Model | Hot 70 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 401773. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1576x720 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1576x720 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.5 mm |
| Procento využití povrchu | 84 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x Cortex-A76 (2.2 GHz) + 6x Cortex-A55 (2 GHz) |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Helio G100 - Více modelů s procesorem Helio G100 najdete zde |
| Datum vydání | 08/07/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | MaliG57MC |
| Frekvence jádra GPU | 1000 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 0 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Paměť
| RAM | 4 GB - Zobrazit další modely s 4 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 5600 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 167.9 x 79.1 x 7.5 mm |
| Hmotnost | 195 g |
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz |