Test Infinix Hot 70 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Infinix Hot 70 skóre 401773 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Infinix Hot 70:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco X5 5G 8/256GB
6.67 palec (2400x1080) Gorila sklo / Snapdragon 695 / 8GB / 256GB / 48Mp / 5000mAh
4438.76Kč
$212.06
Realme Q5 8/128GB
6.6 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 8GB / 128GB / 50Mp / 5000mAh
4473.08Kč
$213.70
Realme Q5 6/128GB
6.6 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 50Mp / 5000mAh
4698.93Kč
$224.49
Realme Q5 8/256GB
6.6 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 8GB / 256GB / 50Mp / 5000mAh
4802.13Kč
$229.42
Realme Q5 12/256GB
6.6 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 12GB / 256GB / 50Mp / 5000mAh
5881.78Kč
$281.00
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 6/128GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 108Mp Samsung HM2 / 5000mAh
4357.54Kč
$208.18
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 8/256GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 8GB / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 5000mAh
6158.50Kč
$294.22
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 6/128GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 108Mp Samsung HM2 / 5000mAh
5416.89Kč
$258.79
Honor X40 8/128GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 8GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5100mAh
4454.04Kč
$212.79
Honor X40 6/128GB
6.67 palec (2400x1080) Zakřivené sklo / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5100mAh
4414.89Kč
$210.92
- Nástupce: Infinix
- Model: Hot 70
- Hmotnost: 195 g
- Rozměry: 167.9 x 79.1 x 7.5mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 1576x720
- RAM: 4GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 50Mp
- Procesor (CPU): MediaTek Helio G100
- Baterie: 5600mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1915 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Infinix - Zobrazit všechny Infinix modely zde |
| Geekbench Benchmark | 598 (Single Core) |
| Model | Hot 70 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 401773. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1576x720 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1576x720 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.5 mm |
| Procento využití povrchu | 84 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x Cortex-A76 (2.2 GHz) + 6x Cortex-A55 (2 GHz) |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Helio G100 - Více modelů s procesorem Helio G100 najdete zde |
| Datum vydání | 08/07/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Paměť | 12 GB |
| Grafický procesor (GPU) | MaliG57MC |
| Frekvence jádra GPU | 1000 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 0 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Paměť
| RAM | 4 GB - Zobrazit další modely s 4 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 5600 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 167.9 x 79.1 x 7.5 mm |
| Hmotnost | 195 g |
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz |