Test KZ ZSE Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal KZ ZSE skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro KZ ZSE?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
KZ ZSE byl zrušen
KZ ZSE byl zrušen
Alternativy k KZ ZSE:
AnTuTu Benchmark
1155.39Kč
$55.61
1327.21Kč
$63.88
1580.27Kč
$76.06
1340.72Kč
$64.53
1300.83Kč
$62.61
1147.08Kč
$55.21
2211.47Kč
$106.44
1446.89Kč
$69.64
1338.43Kč
$64.42
1466.83Kč
$70.60
obecná informace
| Model | ZSE |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Sluchátka
| Impedance | 16 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20-45000 Hz |
| Citlivost | 120 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.2 m |
| Typ sluchátek | Dynamický |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | V uchu |